Montaż i modernizacja komputera PC (stacjonarnego)

montaż komputera PC z części


Chcesz złożyć komputer PC lub go zmodernizować?

Nasz serwis oferuje oprócz naprawy także możliwość modernizacji lub złożenia od podstaw komputera PC. Chętnie doradzimy w wyborze części oraz zaproponujemy najlepsze podzespoły komputerowe. Zapraszamy do naszego punktu w Krakowie.

Od wielu lat zajmujemy się składaniem komputerów PC dla osób prywatnych i firm dlatego posiadamy odpowiednie doświadczenie, aby zaproponować Ci możliwie jak najlepsze oraz najtańsze części komputerowe. Nie musimy konkurować ceną ze znanymi firmami, ponieważ nie zarabiamy na częściach i składane u nas komputery nie zawierają marży. W tym wypadku traktujemy montaż komputera jak każdą inną usługę serwisową. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma pewność, że oferowane mu podzespoły nie są wybrane przypadkowo lub np. tylko dlatego, że sklep zarabia na nich najwięcej. Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta w przypadku montażu nowego komputera stacjonarnego lub jego modernizacji.


W naszej firmie sprawdzimy dostępne hurtownie oraz firmy i bezstronnie zaproponujemy najlepsze części do Twojego komputera. Dodatkowo zajmiemy się również oprogramowaniem i chętnie zainstalujemy w komputerze wszystkie niezbędne programy. Chętnie służymy także pomocą w przypadku instalacji systemu operacyjnego i jego konfiguracji.


Składamy także zestawy komputerowe dla graczy. Jako, że w naszym serwisie także pracują gracze to wybór najlepszych podzespołów nie stanowi dla nas problemu. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i przygotujemy dla Ciebie najlepszy komputer PC do gier.

Zalety montażu lub modernizacji komputera w naszym serwisie

Rozwiązania, które wybraliśmy są bezsprzecznie najkorzystniejszą dla klienta opcją w przypadku składania lub modernizacji komputera stacjonarnego. Bezstronne podejście pozwala na montaż komputera klienta, tak jakbyśmy składali go dla siebie.

 • Bezpłatna konsultacja i pomoc w wyborze podzespołów komputera
 • Bezstronna wycena komputera lub jego części
 • Szeroki wybór części z wielu hurtowni oraz firm detalicznych
 • Szybki i profesjonalny montaż komputera stacjonarnego
 • Wykonanie niezbędnych testów komputera lub zamówionych podzespołów
 • Gwarancja na każdy montaż komputera PC

Opis montażu lub modernizacji komputera PC

Po wyborze i zamówieniu podzespołów komputerowych niezwłocznie możemy przystąpić do wykonania usługi montażu lub modernizacji komputera. Poniżej przedstawiamy typowy przebieg usługi w naszym serwisie.

W trakcie montażu lub modernizacji komputera wykonujemy następujące czynności:

 1. Przygotowanie podzespołów komputera do złożenia
 2. Wykonanie testów i sprawdzenie sprawności części przed montażem
 3. Wykonanie montażu lub modernizacji komputera stacjonarnego
 4. Wykonanie prawidłowego "cable managementu" (ułożenie przewodów w obudowie)
 5. Wykonanie testów komputera pod obciążeniem
 6. Wykonanie innych zleconych usług (np. instalacji systemu, sterowników, etc.)
 7. Przygotowanie sprzętu do odbioruSerwisujemy laptopy, komputery PC i tablety wszystkich marek