Odzyskiwanie danych

Szybkie odzyskiwanie danych

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaproponować jedne z najniższych cen na usługi dotyczące odzyskiwania danych.

Bezpłatna ekspertyza

Nagła awaria dysku? Martwisz się o wysokie koszty samej espertyzy nośnika? Nie musisz. W naszym serwisie ekspertyza nośnika danych jest bezpłatna. Wykonamy wszystkie niezbędne testy i po wszystkim przedstawimy wycenę. Ekspertyza pozostanie darmowa nawet w przypadku braku Twojej zgody na odzyskiwanie. Dzięki bogatemu doświadczeniu bezpłatna ekspertyza jest niewiele dłuższa od usługi ekspresowej, która również posiadamy w ofercie.

Ekspresowe usługi

Utraciłeś dane ważne w Twojej pracy i potrzebujesz ekspresowej usługi? Jesteśmy gotowi również na takie sytuacje. W przypadku nagłej awarii dysku i konieczności szybkiej reakcji przydzielamy do zlecenia tylko jednego pracownika, który od tego momentu będzie zajmował się tylko tym konkretnym zleceniem. Zazwyczaj pozowala to skrócić zarówno sam proces ekspertyzy nośnika, jak i faktyczny etap odzyskiwania danych.

Odzyskiwanie danych z każdego nośnika

Odzyskujemy dane ze wszystkich nośników takich jak: dyski twarde (HDD) dyski SSD (m2, mSATA, NVMe), karty pamięci (SD, MMC, MS, CF, SM), dyski przenośne (zewnętrzne), kości pamięci (urządzenia mobilne, pendrive) oraz z płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Przywracamy także pliki usunięte w wyniku błędu lub działania szkodliwego oprogramowania takich jak: format (dysku, pendrive lub karty pamięci), błędy systemowe lub infekcje wirusowe.

Trwałe kasowanie i szyfrowanie danych

W przypadku kiedy pozbywasz się nośnika lub go utylizujesz zaleca się trwale usunąć na nim dane. W takim przypadku zwykły format danych może nie być wystarczający. Oferujemy usługi trwałego kasowania danych na wszystkich nośnikach danych. Jeśli potrzebujesz natomiast większego bezpieczeństwa danych na dysku, który nadal wykorzystjesz to mogą zinsteresować Cię nasze usługi dotyczące szyfrowania danych. Posiadamy w ofercie wiele usług tego rodzaju.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów oraz dbamy o bezpieczeństwo i poufność Twoich danych na każdym etapie usługi. W przypadku pracy ze szczególnie wrażliwymi danymi na życzenie klienta podpisujemy klauzulę poufności w osobnej umowie. Dostęp do danych mają tylko i wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zaangażowaniu w wykonywanie tego konkretnego zlecenia. Wszystkie utylizowane dyski są przez nas także trwale kasowane.