Projekty graficzne i multimedialne

Nasze projekty internetowe

Potrzebujesz strony internetowej, aplikacji webowej lub wyjątkowej reklamy?

Strony internetowe

Dzisiaj, aby skutecznie konkurować z innymi w biznesie trzeba również zadbać o odpowiednią reklamę. Chyba nie ma już firmy, która nie posiadałaby swojej strony internetowej lub reklamy w sieci. To głównie dzięki nim pozyskuje się dzisiaj nowych klientów. Naszym zadaniem jest zadbanie o wizerunek Państwa firmy w Internecie dzięki dobrze przemyślanym projektom, dobranym względem konkretnych grup docelowych oraz przede wszystkim zaprojektowym według indywidualnych potrzeb klienta.

Projekty reklamowe

Dobra reklama to nie tylko treść, ale także projekt graficzny oraz jej forma. Przygotowujemy kompletną identyfikację wizualną. Projektujemy ulotki, wizytówki, plakaty, tablice reklamowe oraz banery. W razie potrzeby zaproponujemy wybór najlepszych drukarni. Dokładamy starań, aby nasze projekty reklamowe były nie tylko funkcjonalne, ale także efektowne i wyjątkowe. Dbamy, aby nasz klient uczestniczył w realizacji projektu na każdym jego etapie.

Aplikacje webowe

Naszym zadaniem jest poprawiać komfort Państwa pracy. Dlatego przygotowujemy narzędzia, które pozwalają na łatwiejsze zarządzanie treścią stron internetowych oraz portali, administrację zasobami sieciowymi, czy sprzedażą w firmie. Oferowane przez nas systemy zarządzania treścią, aplikacje internetowe oraz systemy informatyczne to wyjątkowe rozwiązania pozwalające na jeszcze lepsze zarządzanie firmą. Nasze narzędzia dostosowujemy do potrzeb klienta, dlatego dopasowujemy ich funkcjonalność także indywidualnie.

Marketing internetowy

Bez reklamy ciężko dzisiaj prowadzić konkurencyjną działalność. Szczególną jej formą jest e-marketing. Oferujemy przede wszystkim działania mające na celu promowanie marki lub produktu poprzez szereg świadczonych przez nas usług. W naszej ofercie znajdują się projekty reklamy internetowej, pozycjonowanie stron, linki sponsorowane (AdWords), kampanie społecznościowe, wysyłka mailingu oraz reklama w portalach oraz forach branżowych.

Sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa to dzisiaj zjawisko powszechne. Pozwala ona w łatwy i szybki sposób dokonywać transakcji oraz jest sposobem na pozyskanie znacznej liczby nowych klientów. Dzięki naszym narzędziom e-commerce mogą Państwo w krótkim czasie uruchomić własny sklep internetowy. W każdej chwili służymy także pomocą w wyborze najlepszych narzędzi oraz rozwiązań.