Serwis laptopów, komputerów PC i tabletów

serwis komputerowy kraków


Profesjonalny serwis komputerowy w Krakowie

Masz problem ze swoim laptopem, komputerem PC lub tabletem? Zaufaj profesjonalistom. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Naprawa i serwis laptopów

W naszym serwisie specjalizujemy się przede wszystkim w naprawie laptopów. Naprawiamy wszystkie modele notebooków, ultrabooków i netbooków (Dell, Asus, Lenovo, Acer, HP, MSI, Apple i innych). Specjalizujemy się zwłaszcza w usuwaniu trudnych usterek elektronicznych i zawsze chętnie rozwiążemy każdy problem w Twoim laptopie. Świadczymy również usługi dla innych serwisów w Krakowie. Zapraszamy także z w przypadku problemów z systemem.

Najczęstsze naprawy laptopów, które wykonujemy to:

Naprawiamy skutecznie większość uszkodzeń występujących w płytach głównych laptopów. Zwykle są to problemy elektroniczne, które powodują brak możliwości uruchomienia, zawieszanie się, brak ładowania, wyłączanie się, brak obrazu, brak dźwięku lub inne nieprawidłowe działanie laptopa.

Jesteśmy w stanie szybko i niedrogo usunąć większość usterek mechanicznych w laptopie. Są to najczęściej: pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy, głośny wentylator, rozbita matryca, uszkodzona klawiatura lub touchpad oraz naruszone przewody i taśmy.

W naszym serwisie wymieniamy praktycznie wszystkie uszkodzone części w laptopach. Chętnie usuniemy problemy takie jak: wolna praca laptopa, niewykrywanie dysku, brak sieci, zużyta bateria, problemy z procesorem czy mała ilość pamięci operacyjnej.

Pomożemy także w przypadku problemów z systemem oraz innym oprogramowaniem laptopa. Zapraszamy zwłaszcza w przypadku nie uruchamiania się lub wolnej pracy systemu, błędów krytycznych (bluescreenów), zawieszania się czy utracie danych.

Serwis i naprawa komputerów PC (stacjonarnych)

Zajmujemy się także naprawą i modernizacją komputerów stacjonarnych. Posiadamy w ofercie bogatą gamę części do komputerów i zawsze chętnie pomożemy w przypadku rozbudowy czy modernizacji zestawu komputerowego. Natomiast w przypadku uszkodzeń czy problemów z pracą sprzętu z pomocą może przyjść nasz serwis komputerowy, gdzie szybko zdiagnozujemy, wycenimy usterkę i pomożemy w naprawie Twojego PCta.

Najczęstsze naprawy komputerów PC, które wykonujemy w naszym serwisie:

Nasz serwis zawsze pomoże w przypadku uszkodzenia podzespołów oraz w przypadku modernizacji komputera. Zapraszamy zwłaszcza jeśli komputer się nie uruchamia, zawiesza się, przegrzewa, wolno pracuje, nie wyświetla obrazu lub resetuje.

Jesteśmy w stanie pomóc także w przypadku problemów z płytą główną lub innymi usterkami elektronicznymi komputera. Jeśli wystąpią problemy z uruchomieniem, resetowanie się komputera, wyłączanie się lub jeśli komputer zostanie zalany warto skorzystać z diagnostyki w naszym serwisie komputerowym.

Chętnie zadbamy o prawidłową kondycję oprogramowania Twojego komputera. W przypadku wolnej pracy chętnie zainstalujemy poprawnie system, sterowniki oraz programy. W razie potrzeby usuniemy wirusy i szkodliwe programy.

Serwis tabletów

Obok pozostałych urządzeń z powodzeniem zajmujemy się także naprawą tabletów. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, narzędzia oraz dostęp do części, aby szybko i skutecznie usunąć większość problemów z nieprawidłową pracą tabletu. Nasz serwis pomoże także w przypadku problemów z działaniem systemu operacyjnego w tablecie, jego aktualizacją, nieprawidłową pracą aplikacji, przywróceniem danych czy ponowną instalacją systemu.

Najczęstsze naprawy tabletów, które wykonujemy to:

Nasz serwis skutecznie naprawia większość występujących w tabletach usterek. Zapraszamy zwłaszcza kiedy pojawią się problemy takie jak zbita matryca, pęknięta szybka dotykowa, brak ładowania tabletu, zużyta bateria, uszkodzone przyciski w tablecie lub kiedy tablet się nie uruchamia. Pomożemy usunąć te problemy.

Zapraszamy do naszego serwisu w Krakowie jeśli wystapią dowolne problemy z systemem operacyjnym tabletu. Zwłaszcza jeśli tablet przestanie się uruchamiać, będzie się w kółko resetował lub zostanie zainfekowany szkodliwym oprogramowaniem.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

Przekonaj się, dlaczego zaufało nam tak wielu klientów. Odwiedź nasz serwis w Krakowie lub w razie pytań skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy.

Bezpłatna diagnostyka

Nie musisz się martwić, że za dużo zapłacisz za naprawę swojego komputera, laptopa czy tabletu. W naszym serwisie najpierw bezpłatnie zdiagnozujemy Twój sprzęt a po wycenie będziesz mógł zdecydować się co do naprawy swojego sprzętu i niezależnie od decyzji diagnostyka nadal będzie darmowa. W trakcie diagnostyki wykonujemy testy nie tylko pod kątem zgłaszanych usterek, ale również staramy się wykryć inne potencjalne problemy.

Ekspresowe naprawy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i tysiącom skutecznie naprawionych komputerów wypracowaliśmy procedury, które pozwalają w większości przypadków skrócić czas diagnostyki oraz samej naprawy do niezbędnego minimum. Ale staramy się jednocześnie dbać, aby nigdy nie odbywało się to kosztem jakości samej naprawy. W przypadkach pilnych oferujemy również usługi ekspresowe, a już szczególnie w przypadku serwisu laptopów.

Gwarancja na każdą usługę

Na każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie udzielamy gwarancji. Chętnie też służymy radą po odbiorze sprzętu. Nawet w przypadku pojawienia się dodatkowych problemów Twój komputer zostanie też potraktowany priorytetowo i w miarę możliwości zostanie ekspresowo naprawiony. Jeśli z jakiegoś powodu Twojego komputera nie da się naprawić ponownie to w okresie gwarancji przysługuje Ci zawsze pełny zwrot poniesionych kosztów.

Doświadczony zespół

W serwisie komputerowym GRUPA BS pracują jedynie pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie naprawy komputerów. Naprawiamy wszystkie usterki elektroniczne i chętnie też zajmujemy się przypadkami ekstremalnymi takimi jak zalania czy poważne zwarcia. Posiadamy również bardzo dobrze wyposażone zaplecze, które pozwala nam na wykonywanie nawet najtrudniejszych napraw oraz pozwala zachować niskie ceny.