Serwis laptopów, komputerów PC, tabletów i konsol

serwis laptopów, komputerów, tabletów i konsol


Serwis laptopów Kraków

Jeśli szukasz dobrego serwisu laptopów w Krakowie to dobrze trafiłeś. Skutecznie naprawiamy wszystkie laptopy. Chętnie pomożemy.

Naprawa i serwis laptopów

W naszym serwisie specjalizujemy się przede wszystkim w naprawie laptopów. Naprawiamy wszystkie modele notebooków, ultrabooków i netbooków (Dell, Asus, Lenovo, Acer, HP, MSI, Apple i innych). Specjalizujemy się zwłaszcza w usuwaniu trudnych usterek elektronicznych i zawsze chętnie rozwiążemy każdy problem w Twoim laptopie. Świadczymy również usługi dla innych serwisów w Krakowie. Zapraszamy także z w przypadku problemów z systemem.

Najczęstsze naprawy laptopów, które wykonujemy to:

Naprawiamy skutecznie większość uszkodzeń występujących w płytach głównych laptopów. Zwykle są to problemy elektroniczne, które powodują brak możliwości uruchomienia, zawieszanie się, brak ładowania, wyłączanie się, brak obrazu, brak dźwięku lub inne nieprawidłowe działanie laptopa.

Jesteśmy w stanie szybko i niedrogo usunąć większość usterek mechanicznych w laptopie. Są to najczęściej: pęknięta obudowa, uszkodzone zawiasy, głośny wentylator, rozbita matryca, uszkodzona klawiatura lub touchpad oraz naruszone przewody i taśmy.

W naszym serwisie wymieniamy praktycznie wszystkie uszkodzone części w laptopach. Chętnie usuniemy problemy takie jak: wolna praca laptopa, niewykrywanie dysku, brak sieci, zużyta bateria, problemy z procesorem czy mała ilość pamięci operacyjnej.

Pomożemy także w przypadku problemów z systemem oraz innym oprogramowaniem laptopa. Zapraszamy zwłaszcza w przypadku nie uruchamiania się lub wolnej pracy systemu, błędów krytycznych (bluescreenów), zawieszania się czy utracie danych.

Serwis komputerów

Potrzebny jest Ci profesjonalny serwis komputerowy? Sprawnie zajmiemy się każdą naprawą, modernizacją lub składaniem nowego komputera PC.

Serwis i naprawa komputerów PC (stacjonarnych)

Zajmujemy się także naprawą i modernizacją komputerów stacjonarnych. Posiadamy w ofercie bogatą gamę części do komputerów i zawsze chętnie pomożemy w przypadku rozbudowy czy modernizacji zestawu komputerowego. Natomiast w przypadku uszkodzeń czy problemów z pracą sprzętu z pomocą może przyjść nasz serwis komputerowy, gdzie szybko zdiagnozujemy, wycenimy usterkę i pomożemy w naprawie Twojego PCta.

Najczęstsze naprawy komputerów PC, które wykonujemy w naszym serwisie:

Nasz serwis zawsze pomoże w przypadku uszkodzenia podzespołów oraz w przypadku modernizacji komputera. Zapraszamy zwłaszcza jeśli komputer się nie uruchamia, zawiesza się, przegrzewa, wolno pracuje, nie wyświetla obrazu lub resetuje.

Jesteśmy w stanie pomóc także w przypadku problemów z płytą główną lub innymi usterkami elektronicznymi komputera. Jeśli wystąpią problemy z uruchomieniem, resetowanie się komputera, wyłączanie się lub jeśli komputer zostanie zalany warto skorzystać z diagnostyki w naszym serwisie komputerowym.

Chętnie zadbamy o prawidłową kondycję oprogramowania Twojego komputera. W przypadku wolnej pracy chętnie zainstalujemy poprawnie system, sterowniki oraz programy. W razie potrzeby usuniemy wirusy i szkodliwe programy.

Serwis tabletów

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i niedrogiego serwisu tabletów to jesteśmy do dyspozycji. Z przyjemnością zajmiemy się każdą usterką.

Naprawa i serwis tabletów

Obok pozostałych urządzeń z powodzeniem zajmujemy się także naprawą tabletów. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, narzędzia oraz dostęp do części, aby szybko i skutecznie usunąć większość problemów z nieprawidłową pracą tabletu. Nasz serwis pomoże także w przypadku problemów z działaniem systemu operacyjnego w tablecie, jego aktualizacją, nieprawidłową pracą aplikacji, przywróceniem danych czy ponowną instalacją systemu.

Najczęstsze naprawy tabletów, które wykonujemy to:

Nasz serwis skutecznie naprawia większość występujących w tabletach usterek. Zapraszamy zwłaszcza kiedy pojawią się problemy takie jak zbita matryca, pęknięta szybka dotykowa, brak ładowania tabletu, zużyta bateria, uszkodzone przyciski w tablecie lub kiedy tablet się nie uruchamia. Pomożemy usunąć te problemy.

Zapraszamy do naszego serwisu w Krakowie jeśli wystapią dowolne problemy z systemem operacyjnym tabletu. Zwłaszcza jeśli tablet przestanie się uruchamiać, będzie się w kółko resetował lub zostanie zainfekowany szkodliwym oprogramowaniem.

Serwis konsol

Potrzebujesz szybkiej naprawy konsoli? Serwisujemy wszystkie modele i zawsze z chęcią zajmiemy się Twoją konsolą.

Serwis i naprawa konsol

W naszym serwisie wykonujemy również naprawy konsol. Naprawiamy wszystkie modele konsol (Microsoft Xbox, Sony Playstation, Nintendo oraz szereg innych w tym konsole retro tj. Sega, Pegasus, Game Boy, itd.). Serwisujemy konsole zwłaszcza pod kątem takich usterek jak czyszczenie układu chłodzenia, wymiana gniazd HDMI i zasilania, naprawa konsoli po zalaniu i inne. Zapraszamy na bezpłatną diagnostykę w przypadku dowolnego problemu z konsolą.