Serwis laptopów, komputerów PC i tabletów

Profesjonalny serwis komputerowy

Masz problem ze swoim laptopem, komputerem PC lub tabletem? Zaufaj profesjonalistom. Skontaktuj się z nami!

Naprawa laptopów, komputerów i tabletów

W naszym serwisie naprawiamy wszystkie modele laptopów, komputerów stacjonarnych i tabletów. Specjalizujemy się w usuwaniu trudnych usterek elektronicznych i zawsze chętnie rozwiążemy każdy Twój problem z komputerem. Świadczymy także z powodzeniem usługi dla innych serwisów. Zawsze też chętnie doradzimy wybór najlepszego rozwiązania w przypadku naprawy. Zapraszamy do naszego serwisu lub kontaktu z nami.

Poniżej przedstawiamy najczęstsze naprawy, które wykonujemy w naszym serwisie:

Bezpłatna diagnostyka

Nie musisz się martwić, że za dużo zapłacisz za naprawę swojego komputera, laptopa czy tabletu. W naszym serwisie najpierw bezpłatnie zdiagnozujemy Twój sprzęt a po wycenie będziesz mógł zdecydować się co do naprawy swojego sprzętu i niezależnie od decyzji diagnostyka nadal będzie darmowa. W trakcie diagnostyki wykonujemy testy nie tylko pod kątem zgłaszanych usterek, ale również staramy się wykryć inne potencjalne problemy.

Ekspresowe naprawy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i tysiącom skutecznie naprawionych komputerów wypracowaliśmy procedury, które pozwalają w większości przypadków skrócić czas diagnostyki oraz samej naprawy do niezbędnego minimum. Ale staramy się jednocześnie dbać, aby nigdy nie odbywało się to kosztem jakości samej naprawy. W przypadkach pilnych oferujemy również usługi ekspresowe.

Gwarancja na każdą usługę

Na każdą naprawę wykonaną w naszym serwsie udzielamy gwarancji. Zawsze też chętnie służymy radą po odbiorze sprzętu. W przypadku pojawienia się dodatkowych problemów Twój komputer zostanie też potraktowany priorytetowo i w miarę możliwości zostanie ekspresowo naprawiony. Jeśli z jakiegoś powodu Twojego komputera nie da się naprawić ponownie to w okresie gwarancji przysługuje Ci zawsze pełny zwrot poniesionych kosztów.

Doświadczony zespół

W naszym serwisie pracują jedynie pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie naprawy komputerów. Naprawiamy wszystkie usterki elektroniczne i chętnie też zajmujemy się przypadkami ekstremalnymi takimi jak zalania czy poważne zwarcia. Posiadamy również bardzo dobrze wyposażone zaplecze, które pozwala nam na wykonywanie nawet najtrudniejszych napraw oraz pozwala zachować niskie ceny.