Usługi informatyczne dla firm

Nasze usługi informatyczne dla firm

Przekonaj się, jakie korzyści płyną z kompleksowej obsługi informatycznej firmy.

Kompletny audyt infrastruktury informatycznej

Poprawnie działająca infrastruktura informatyczna jest konieczna do sprawnej pracy każdej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną i nadzór nad powierzonym sprzętem oraz oprogramowaniem. Przeprowadzamy pełną diagnostykę pod kątem wystąpienia możliwych awarii, optymalizujemy działanie sprzętu i oprogramowania, usuwamy wszystkie napotkane problemy techniczne oraz porządkujemy politykę licencyjną w firmie.

Pomoc techniczna

W każdej firmie zdarzają się czasami awarie srzętu komputerowego, problemy z oprogramowaniem czy problemy z siecią. Posiadając odpowiednie zaplecze jesteśmy w stanie sprawnie usunąć każdy problem z infrastrukturą informatyczną w Państwa firmie. W razie potrzeby dysponujemy również pomocą zdalną w przypadkach wymagających natychmiastowej interwencji lub znajdujacych się poza siedzibą firmy.

Dostawa sprzętu i oprogramowania

Świadczymy także usługi związne z dostawą sprzętu i oprogramowania. Zamówienia realizujemy wraz z bezpłatną dostawą do siedziby firmy oraz instalacją w miejscu pracy. To także oszczędności płynące z faktu, że nasza oferta nie zawiera typowych marż i nasi klienci mogą w pełni korzystać z jednych z najniższych cen dostępnych na rynku. Mamy w ofercie szeroki asortyment sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Zabezpieczanie danych

O tym jak ważne były dane w naszej firmie dowiadujemy się niestety często po ich utracie. Pewne formy zabezpieczenia danych narzuca nam także ustawodawca, z czego wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy. Tworzymy nowoczesne i elestyczne systemy tworzenia kopii bezpieczeństwa danych. Dbamy także o to, aby polityka bezpieczeństwa w firmie uwzględniała takie pojęcia jak ochrona danych osobowych.

Projektowanie i budowa sieci komputerowych

Poprawnie działająca sieć komputerowa to warunek konieczny dla działania firmy. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem oraz tworzeniem sieci komputerowych. Modyfikujemy także już te istniejące. W zależności od potrzeb zainstalujemy odpowiednie serwery oraz je skonfigurujemy. Zadbamy także o Państwa serwerownię oraz sprawnie uporządkujemy przewody sieciowe. Jesteśmy do pełnej Państwa dyspozycji.