Usługi informatyczne dla firm

Nasze usługi informatyczne dla firm

Przekonaj się, jakie korzyści płyną z kompleksowej obsługi informatycznej firmy.

Kompletny audyt infrastruktury informatycznej

Poprawnie działająca infrastruktura informatyczna jest warunkiem koniecznym do sprawnej pracy każdej firmy. W tym celu zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną mającą na celu ciągły nadzór nad powierzonym nam sprzętem oraz oprogramowaniem. Przeprowadzamy pełną diagnosytkę pod kątem wystąpienia możliwych awarii, optymalizujemy działanie sprzętu i oprogramowania, usuwamy wszystkie napotkane problemy techniczne oraz porządkujemy politykę licencyjną w firmie.

Pomoc techniczna

W każdej firmie zdarzają się okresowo awarie srzętu komputerowego, problemy z działaniem oprogramowania czy sieci. Naszym zdaniem jest usuwanie wszystkich awarii sprzętu komputerowego, problemów z oprogramowaniem czy siecią komputerową. Posiadając odpowiednie zaplecze jesteśmy w stanie sprawnie usunąć każdy problem z infrastrukturą informatyczną w Państwa firmie. W razie potrzeby dysponujemy również pomocą zdalną, dzięki której możemy uzyskać dostęp do komputerów wymagających natychmiastowej interwencji lub znajdujacych się poza siedzibą firmy.

Dostawa sprzętu i oprogramowania

Aby poprawić korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą, świadczymy także usługi związne z dostawą sprzętu i oprogramowania. Zamówienia realizujemy wraz z bezpłatną dostawą do siedziby firmy oraz instalacją w miejscu pracy. To także oszczędności płynące z faktu, że nasza oferta nie zawiera typowych marż i nasi klienci mogą w pełni korzystać z jednych z najniższych cen dostępnych na rynku. Osiągneliśmy to dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oraz zdalnej formie sprzedaży, która maksymalnie minimalizuje nasze koszty.

Zabezpieczanie danych

O tym jak ważne były dane w naszej firmie dowiadujemy się niestety często po ich utracie. Pewne formy zabezpieczenia danych narzuca nam także ustawodawca, z czego wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy. Poprawne zabezpieczanie danych to także utworzenie nowoczesnego i elestycznego systemu tworzenia kopii bezpieczeństwa danych. To także zadbanie o to, aby polityka bezpieczeństwa w firmie uwzględniała takie pojęcia jak ochrona danych osobowych, które powinny być zabezpieczone w sposób zgodny z ustawą. Posiadamy narzędzia oraz zaplecze, które sprostaja tym zagadnieniom i sprawią, że dane w Państwa firmie będą całkowicie bezpieczne.

Kompleksowe doradztwo

Dokładamy wszelkich starań, aby być jak najlepszym partnerem Państwa firmy w kwestiach rozwiązywania problemów informatycznych. Nasi pracownicy chętnie służą Państwu pomocą w każdej sytuacji wymagającej specjalistycznej wiedzy. Doradzimy wybór najlepszych rozwiązań. W każdej sytuacji służymy także naszym zapleczem oraz doświadczeniem. Nie czekaj, sprawdź nas.