O firmie - GRUPA BS

Dlaczego nasz serwis?

Co nas wyróżnia spośród innych firm?

Nasz serwis świadczy profesjonalne usługi informatyczne w Krakowie już od 2010 roku. W tym czasie naprawiliśmy skutecznie kilkanaście tysięcy komputerów oraz odzyskaliśmy dane z setek uszkodzonych dysków. Stale też obsługujemy wiele krakowskich firm.

Dokładamy starań, aby GRUPA BS była firmą, w której jakość usług oraz zadowolenie klienta były zawsze na pierwszym miejscu. Nie boimy się też wyzwań, dlatego chętnie zajmiemy się nawet najtrudniejszym problemem. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Wieloletnie doświadczenie

Usługi informatyczne, a zwłaszcza te z dziedziny naprawy laptopów, komputerów PC oraz tabletów świadczymy od wielu lat. Nasi pracownicy wykonali w tym czasie z powodzeniem niezliczoną ilość zleceń serwisowych. Dzięki temu wypracowaliśmy odpowiednie procedury oraz zdobyliśmy umiejętności, które pozwalają nam naprawiać nawet najtrudniejsze usterki sprzętu komputerowego. Mimo to, cały czas staramy się doskonalić nasz warszat.

Jedne z najniższych cen na rynku

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu możemy zaoferować jednych z najniższych cen usług na rynku. Cały czas dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu wykonywania zleceń. Dbamy, aby konkretne usługi wykonywali pracownicy z możliwie największym doświadczeniem w danej dziedzinie. To wszystko przekłada się na jakość wykonanej usługi, czas realizacji i tym samym na ostateczną cenę.

Zawsze wysoka jakość usług

Jesteśmy grupą specjalistów kilku dziedzin informatyki współpracujących ze sobą od dłuższego czasu. A wspólne doświadczenie w branży IT przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług, czego dowodem jest rzesza zadowolonych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbając zawsze o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, dlatego też na każdą naprawę udzielamy gwarancji.

Pełna dyspozycyjność

Szanujemy Twój czas, dlatego staramy się, aby wszystkie nasze usługi były wykonywane zawsze terminowo. Cały czas dbamy o właściwy kontakt z klientem informując go o postępie prac, niezależnie od typu wykonywanego zlecenia. W razie potrzeby w pełni dostosowujemy się do klienta oferując usługi ekspresowe. Zawsze też udostępniamy conajmniej kilka możliwości kontaktu z nami, dzięki czemu zawsze jesteśmy dostępni.