O firmie - GRUPA BS

grupa bs serwis komputerowy, kraków


Co wyróżnia nasz serwis komputerowy?

Sprawdź co nas wyróżnia i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług serwisowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

GRUPA BS to serwis komputerowy w Krakowie. Zajmujemy się przede wszystkim naprawą sprzętu komputerowego dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć znaczną grupę stałych klientów oraz świadczymy usługi dla wielu krakowskich firm.

Naszym podstawowym zakresem usług jest przede wszystkim serwis laptopów, komputerów PC, tabletów i konsol, a także odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników. Oferujemy również kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Zapewniamy też pełne wsparcie w przypadku modernizacji oraz zakupu sprzętu komputerowego.

Dokładamy starań, aby być firmą, w której jakość usług oraz zadowolenie klienta były zawsze na pierwszym miejscu. Nie boimy się też wyzwań, dlatego chętnie zajmujemy się nawet najtrudniejszymi problemami. Zapraszamy do wizyty w naszym serwisie.Jakie cechy posiada dobry serwis komputerowy?

Od początku naszej działalności staramy się być najlepszym lokalnym serwisem laptopów i komputerów w Krakowie.

Wieloletnie doświadczenie

Usługi informatyczne, a zwłaszcza te z dziedziny naprawy laptopów, komputerów PC, tabletów i konsol świadczymy od wielu lat. Nasi pracownicy wykonali w tym czasie z powodzeniem niezliczoną ilość zleceń serwisowych. Dzięki temu wypracowaliśmy odpowiednie procedury oraz zdobyliśmy umiejętności, które pozwalają nam naprawiać nawet najtrudniejsze usterki sprzętu komputerowego. Mimo to, cały czas staramy się doskonalić nasz warszat.

Wysoka jakość usług

Jesteśmy grupą specjalistów kilku dziedzin informatyki współpracujących ze sobą od dłuższego czasu. A wspólne doświadczenie w branży IT przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług, czego dowodem jest rzesza zadowolonych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbając zawsze o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, dlatego też na każdą naprawę udzielamy gwarancji.

Pełna dyspozycyjność

Szanujemy Twój czas, dlatego staramy się, aby wszystkie nasze usługi były wykonywane zawsze terminowo. Cały czas dbamy o właściwy kontakt z klientem informując go o postępie prac, niezależnie od typu wykonywanego zlecenia. W razie potrzeby w pełni dostosowujemy się do klienta oferując usługi ekspresowe. Zawsze też udostępniamy conajmniej kilka możliwości kontaktu z nami, dzięki czemu zawsze jesteśmy dostępni.

Przystępne ceny

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu możemy zaoferować jednych z najniższych cen usług na rynku. Cały czas dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu wykonywania zleceń. Dbamy, aby konkretne usługi wykonywali pracownicy z możliwie największym doświadczeniem w danej dziedzinie. To wszystko przekłada się na jakość wykonanej usługi, czas realizacji i tym samym na ostateczną cenę.